Autor:

cukier 22

Utworzono:

10.04.2017

Mecz zaczął się obustronnym chaosem, akcje były szarpane i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Goście z Łęk największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry i po jednym z nich padła bramka, lecz zawodnik gości znajdował się na pozycji spalonej. Nasz zespół miał też kilka swoich sytuacji, lecz żadna z nich nie przyniosła upragnionego efektu. Dopiero w końcówce pierwszej połowy po rzucie rożnym nasz stoper S.Knych zdobył bramkę, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu gości. Do przerwy nasza drużyna remisowała bezbramkowo z zespołem z Łęk. Po zmianie stron ruszyliśmy do zdecydowanego ataku. Bardzo szybko, bo już w 49 minucie po podaniu M.Grabowskiego, K.Lubiński znalazł się w dogodnej sytuacji i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki przeciwnika. Nasza radość nie trwała długo, ponieważ 6 minut później po dośrodkowaniu z rzutu wolnego goście wyrównali wynik spotkania. Przez większość czasu to my próbowaliśmy wyjść na prowadzenie, a goście z Łęk groźnie kontratakowali. W końcówce spotkania M.Skrzek po ładnej akcji oddał groźny strzał prawą nogą przy samym słupku bramki, lecz bramkarz gości popisał się kapitalną robinsonadą. Mimo starań obu drużyn wynik nie uległ zmianie. Remisujemy 1-1 z Łękami i nadal jesteśmy liderami A Klasy. Za tydzień w sobotę zagramy na wyjeździe z Żyrakowem. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.