zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zasów-Mokre
1:2
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Żyraków
1:1
LKS Głowaczowa
LKS Stasiówka
0:3
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Nagoszyn
2:1
LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne
4:1
KS Dragon Korzeniów
KS II Wisłoka Dębica
2:2
LKS Czarnovia Czarna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnovia Czarna
2:2
LKS Łęki Górne
LKS Zasów-Mokre
2:2
KS II Wisłoka Dębica
LKS Głowaczowa
2:3
LKS Stasiówka
KS Dragon Korzeniów
0:2
LKS Żyraków
LKS Bodzos Podgrodzie
4:1
LKS Brzeźnica
LKS Pustków
1:1
LKS Borowiec Straszęcin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Nagoszyn
1:4
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka
3:0
KS Dragon Korzeniów
LKS Żyraków
1:2
LKS Czarnovia Czarna
KS II Wisłoka Dębica
6:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne
4:0
LKS Zasów-Mokre
LKS Pustków
1:2
LKS Głowaczowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Borowiec Straszęcin
1:0
LKS Brzeźnica
LKS Głowaczowa
2:1
LKS Nagoszyn
LKS Czarnovia Czarna
2:2
LKS Stasiówka
KS II Wisłoka Dębica
0:3
LKS Łęki Górne
KS Dragon Korzeniów
1:1
LKS Pustków
LKS Bodzos Podgrodzie
3:1
LKS Bobry Bobrowa
LKS Zasów-Mokre
5:0
LKS Żyraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Nagoszyn
5:1
KS Dragon Korzeniów
LKS Pustków
2:2
LKS Czarnovia Czarna
LKS Żyraków
0:5
KS II Wisłoka Dębica
LKS Brzeźnica
1:5
LKS Głowaczowa
LKS Łęki Górne
3:1
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Stasiówka
2:4
LKS Zasów-Mokre
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzos Podgrodzie
3:3
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Czarnovia Czarna
0:2
LKS Nagoszyn
KS Dragon Korzeniów
2:3
LKS Brzeźnica
KS II Wisłoka Dębica
3:1
LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre
3:2
LKS Pustków
LKS Łęki Górne
4:2
LKS Żyraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Borowiec Straszęcin
1:2
LKS Głowaczowa
LKS Nagoszyn
1:4
LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka
1:2
LKS Łęki Górne
LKS Żyraków
2:5
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Brzeźnica
3:1
LKS Czarnovia Czarna
LKS Pustków
1:4
KS II Wisłoka Dębica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisłoka Dębica
4:0
LKS Nagoszyn
LKS Żyraków
3:2
LKS Stasiówka
LKS Łęki Górne
4:2
LKS Pustków
LKS Bodzos Podgrodzie
1:1
LKS Głowaczowa
LKS Zasów-Mokre
7:2
LKS Brzeźnica
KS Dragon Korzeniów
4:1
LKS Borowiec Straszęcin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźnica
0:5
KS II Wisłoka Dębica
LKS Borowiec Straszęcin
2:0
LKS Czarnovia Czarna
LKS Głowaczowa
2:0
KS Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka
6:2
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Nagoszyn
3:1
LKS Łęki Górne
LKS Pustków
2:0
LKS Żyraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzos Podgrodzie
2:1
KS Dragon Korzeniów
LKS Czarnovia Czarna
1:4
LKS Głowaczowa
LKS Łęki Górne
4:3
LKS Brzeźnica
LKS Stasiówka
0:3
LKS Pustków
LKS Żyraków
1:4
LKS Nagoszyn
LKS Zasów-Mokre
3:1
LKS Borowiec Straszęcin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Borowiec Straszęcin
0:5
KS II Wisłoka Dębica
LKS Głowaczowa
1:0
LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn
5:4
LKS Stasiówka
LKS Pustków
3:4
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Brzeźnica
1:2
LKS Żyraków
KS Dragon Korzeniów
1:1
LKS Czarnovia Czarna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bodzos Podgrodzie
2:2
LKS Czarnovia Czarna
KS II Wisłoka Dębica
3:1
LKS Głowaczowa
LKS Stasiówka
1:4
LKS Brzeźnica
LKS Pustków
3:0
LKS Nagoszyn
LKS Łęki Górne
3:0
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Zasów-Mokre
5:1
KS Dragon Korzeniów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
1:0
LKS Łęki Górne
LKS Borowiec Straszęcin
3:2
LKS Żyraków
LKS Czarnovia Czarna
2:4
LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn
3:2
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Brzeźnica
1:4
LKS Pustków
KS Dragon Korzeniów
0:2
KS II Wisłoka Dębica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
3:0
LKS Żyraków
LKS Bodzos Podgrodzie
0:3*
LKS Zasów-Mokre
LKS Borowiec Straszęcin
0:0
LKS Stasiówka
LKS Czarnovia Czarna
2:1
KS II Wisłoka Dębica
LKS Brzeźnica
0:2
LKS Nagoszyn
KS Dragon Korzeniów
1:1
LKS Łęki Górne
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisłoka Dębica
0:1
LKS Zasów-Mokre
LKS Stasiówka
1:2
LKS Głowaczowa
LKS Żyraków
4:2
KS Dragon Korzeniów
LKS Brzeźnica
3:0*
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Łęki Górne
1:1
LKS Czarnovia Czarna
LKS Borowiec Straszęcin
6:1
LKS Pustków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bobry Bobrowa
- : -
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Nagoszyn
1:4
LKS Głowaczowa
LKS Stasiówka
2:2
LKS Czarnovia Czarna
LKS Pustków
3:1
KS Dragon Korzeniów
LKS Żyraków
0:3
LKS Zasów-Mokre
LKS Łęki Górne
1:0
KS II Wisłoka Dębica
LKS Brzeźnica
2:2
LKS Borowiec Straszęcin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisłoka Dębica
3:1
LKS Żyraków
LKS Głowaczowa
5:0
LKS Brzeźnica
LKS Czarnovia Czarna
3:0
LKS Pustków
LKS Bodzos Podgrodzie
0:3*
LKS Łęki Górne
LKS Zasów-Mokre
3:2
LKS Stasiówka
KS Dragon Korzeniów
2:3
LKS Nagoszyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Borowiec Straszęcin
3:0*
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Stasiówka
2:1
KS II Wisłoka Dębica
LKS Nagoszyn
2:2
LKS Czarnovia Czarna
LKS Pustków
0:1
LKS Zasów-Mokre
LKS Żyraków
1:2
LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica
1:1
KS Dragon Korzeniów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisłoka Dębica
6:1
LKS Pustków
LKS Głowaczowa
3:2
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Czarnovia Czarna
2:1
LKS Brzeźnica
LKS Łęki Górne
0:0
LKS Stasiówka
LKS Bodzos Podgrodzie
0:3
LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre
3:2
LKS Nagoszyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
3:0
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Borowiec Straszęcin
3:0
KS Dragon Korzeniów
LKS Stasiówka
1:2
LKS Żyraków
LKS Pustków
2:1
LKS Łęki Górne
LKS Brzeźnica
1:5
LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn
1:3
KS II Wisłoka Dębica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisłoka Dębica
1:0
LKS Brzeźnica
LKS Czarnovia Czarna
1:0
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Żyraków
2:3
LKS Pustków
LKS Łęki Górne
2:0
LKS Nagoszyn
LKS Bodzos Podgrodzie
0:3
LKS Stasiówka
KS Dragon Korzeniów
0:6
LKS Głowaczowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
2:0
LKS Czarnovia Czarna
LKS Borowiec Straszęcin
4:1
LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn
4:2
LKS Żyraków
LKS Pustków
5:2
LKS Stasiówka
LKS Brzeźnica
0:0
LKS Łęki Górne
KS Dragon Korzeniów
3:0
LKS Bodzos Podgrodzie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Wisłoka Dębica
- : -
LKS Borowiec Straszęcin
LKS Stasiówka
- : -
LKS Nagoszyn
LKS Czarnovia Czarna
- : -
KS Dragon Korzeniów
LKS Żyraków
- : -
LKS Brzeźnica
LKS Bodzos Podgrodzie
- : -
LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre
- : -
LKS Głowaczowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głowaczowa
- : -
KS II Wisłoka Dębica
LKS Borowiec Straszęcin
- : -
LKS Łęki Górne
LKS Czarnovia Czarna
- : -
LKS Bodzos Podgrodzie
LKS Nagoszyn
- : -
LKS Pustków
LKS Brzeźnica
- : -
LKS Stasiówka
KS Dragon Korzeniów
- : -
LKS Zasów-Mokre
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźnica
Pauza
LKS Bodzos Podgrodzie
0:3*
KS II Wisłoka Dębica
LKS Borowiec Straszęcin
2:1
LKS Nagoszyn
LKS Czarnovia Czarna
1:0
LKS Żyraków
LKS Głowaczowa
3:2
LKS Pustków
KS Dragon Korzeniów
3:2
LKS Stasiówka
LKS Zasów-Mokre
2:2
LKS Łęki Górne
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości