Informacje o zawodniku

Dane osobiste

Mężczyzna

Te wszystkie brednie w opisach naszych zawodników to jego sprawka :)
Natomiast Walne Zebranie Zarządu postanowiło, że na temat znanego szerzej jako DJ LUKETUS zawodnika naszego klubu zostanie wystosowane oficjalne pismo, zawierające szczegółowy opis zachowań, kariery, a także przydatności dla zespołu:
Od najmłodszych lat niczym "mała wesz" Łukasz uprzykrzał życie obrońcom rywali. Wrodzona szybkość i zwinność pozwoliła mu wybić się ponad przeciętność. Przejście do Wisłoki Dębica, było ukoronowaniem jego wkładu dla rozwoju podgrodzkiego futbolu. Niestety życie sprawiło, że 'Citus' zrezygnował z poważnej kariery piłkarskiej i zajął się branżą muzyczną. Z tego faktu na pewno cieszą się miłośnicy klubowej muzyki. Powrót na "BodzosArenę" nastąpił parę lat temu. Klub zyskał poważnego gracza, a jednocześnie duszę towarzystwa. Przede wszystkim, oddanego kumpla, który mimo kontuzji jest ciągle z naszą ekipą. Liczymy na szybki powrót do zdrowia, bo trzeba popracować nad sześciopakiem :)

Informacje o karierze

Sezon Kluby Mecze Bramki Asysty M