15, 16. kolejka: Zwycięstwo i porażka.

Nasi piłkarze są w mieszanych nastrojach po ostatnich dwóch kolejkach dębickiej A-Klasy. Najpierw wygrali na wyjeździe z LKS Stasiówką, by tydzień później doznać sromotnej porażki przez własną publicznością aż 0:4.

W wyjazdowym meczu ze Stasiówką graliśmy bez kontuzjowanego Adriana Augustyna i pauzującego za kartki Grześka Domka. Mimo tych osłabień nasi gracze pokonali gospodarzy 3:1. Łatwo nie było, gdyż to piłkarze ze Stasiówki otworzyli wynik meczu. Jednak kilka minut wystarczyło, aby nasza drużyna weszła na odpowiednie tory. Niedługo po stracie bramki, świetnie w środku pola zachował się Piotrek Kieta i prostopadłym podaniem uruchomił Bartka Miazgę, który to strzałem w długi słupek doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą na 1:2 podwyższył Mateusz Łojek, który najlepiej znalazł się w polu karnym i z bliska wpakował piłkę do bramki.

Po zmianie stron nasza drużyna nie oddała inicjatywy co przyniosło kolejną bramkę. W 75 minucie idealne dośrodkowanie Łukasza Drąga wykorzystał Rafał Galas i ustalił wynik meczu na 1:3.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To co udało się w Stasiówce, nie udało się tydzień później. W nieco okrojonym składzie ulegliśmy aż 0:4. Goście z Ocieki od początku dominowali. Szansa na odmianę boiskowych losów pojawiła się przy stanie 0:2, lecz Bartek Miazga nie wykorzystał karnego, a goście dołożyli jeszcze dwa trafienia.

Teraz czeka nas kolejny ciężki mecz. W Wielką Sobotę o godzinie 15:00 zmierzymy się w wyjazdowym starciu z zespołem Pustkowa. Zapraszamy!