1.kolejka: LKS Zasów/Mokre 1:2 BODZOS Podgrodzie

Zwycięstwo po ogromnej walce. Tak najlepiej opisać inaugurację sezonu w wykonaniu zawodników Bodzosa.

Wszystkie gole padły jeszcze w pierwszej części gry. W 6 minucie pierwszą bramkę w swoim debiucie strzelił Andrzej Grabowski. Po pięknym sprincie z piłką,  zostawił za sobą obrońców, minął bramkarza i wpakował ją do pustej bramki.

Kilkanaście minut później było już 0:2. Znowu Andrzej Grabowski i znów piękny - tym razem - strzał z dystansu. Bramkarz był bez szans. Gospodarze jeszcze przed przerwą zdobyli kontaktowego gola po stałym fragmencie gry.

Druga połowa to dużo walki o każdą piłkę. Obydwie drużyny miały swoje sytuacje, lecz wynik nie uległ już zmianie.

Oprócz wspomnianego już Andrzeja Grabowskiego, w minionym meczu debiutowali także w naszej drużynie: Dominik Depa, Michał Sikorski oraz Wojtek "Wicher" Wojciechowski.

W drugiej kolejce zmierzymy się na własnym boisku z zespołem z Brzeźnicy.